Sesli Sohbet Paneli

Bir çok sesli panel firmasın da sesli sohbet paneli mevcuttur. Renkli tasarımları farklı görünümleri ile sesli chat panelleri çok fazla gibi görünse de aslında bir çok sesli panelci firması lisansız ve warez ortamından alınmış panellerdir. Şimdi bu firmaların isimlerini siz sesli sohbet site kurucularından saklar sam bizim firmamızın da onlardan bir yanı kalmaz. Ne yazık ki kariyerpanel.com ve turkiyepanel.net firmaları ne yazık ki emeğe saygısı olmayan panelciler arasında yer almaktadır. Öncelikle tüm herkesin bu emek hırsızlarından uzak durmasını tavsiye ediyoruz.

Biz; KariyerPanel.Net Firması Olarak Neler Yapıyoruz?

2011 yılında özel olarak yazdırmış olduğumuz zozo plus adlı panelimize yazılım tecrübemizi de ekleyerek çok farklı bir yazılım haline getirip içerisinde bir çok sesli panel teması ve renk seçenekleri barındıran net plus sesli sohbet panelini ortaya çıkardık. Alt yapısı hariç panelin diğer güncel yazılımları tamamiyle kariyerpanel.net’e aittir. Panelimizi incelediğiniz gerek yönetim paneli gerek tema özellikleri ile bunu anlayabilirsiniz.

Sesli panel kodlama yapımız ile sesli sohbet panellerinin çok daha hızlı çalışmasını sağladık.

Birçok yeni özelliklerle sizlere daha geniş seçenek imkanları oluşturduk. Gelişmiş mobil oda yöntemi ile sınırsız şekilde hayal gücünüzü kendi dizaynızı oluşturabilir ve diğer sitelere göre fark yaratabilirsiniz.

Sesli panel firması olarak bundan sonraki yıllarda yepyeni yazılım ve grafiklerle sizlere güvenilir olan mobil sohbet uygulamasında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Neden mobil sohbette diye soranlar illaki olacaktır.

Hepimizin bildiği gibi speakychat odaları ile çalışan bu paneller speakychat activex eklentisi ile çalışan odalar dan oluşmaktaydı. Ama tüm sesli sohbet işletmecilerin yaşamış olduğu en büyük sorun speakychat eklentisi activex virüslü çıktı ve bu sistemi kullanan tüm site kurucuları kimlik bilgileri vs. kredi kartların şifleri çalınıp insanlarımız mağdur edilmiştir.

Bu sebepten ötürü biz tüm işletme sahiplerine güvenilir bir hizmet vermek adına mobil sohbet sistemini çalışanlarımıza öneriyor ve her şeyden sorumlu oluyoruz.

Bütün Sesli Sohbet Dünyasına Teşekkür Ediyoruz. Speakychat sisteminden ayrıldıkları için…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir