Kariyer Panel Tanıtım Sitemiz Açılmıştır

Merhabalar; değerli ziyaretçilerimiz hepimizin bildiği üzere İnternet-i sanal olarak bilip nasılsa bir şey olmaz istediğimi yaparım istediğim den çalarım, istediğimi dolandırırım diyen firmalarla doldu taştı.

Kendini, Kariyer panel web bilişim vs. olarak tanıtan sesli panel firmaları bir hayli çoğaldı. Web sitesi sahip kişileri dolandırmak ta olan kariyerpanel.com adlı bir alan adı bizim kariyerpanel.net ismini kullanarak yüzlerce insanın parasını kurmuş oldukları çakma sesli chat panellerin de bulunan speakychat adı ile bilinen activex eklentisine yılan olarak bilinen virüsler ekleyerek bu panelleri kullanan yüzlerce site kurucusunun kimlik bilgileri, kredi kartı şifrelerini ele geçirerek yüzlerce insanı dolandırarak 10.0000 Tl kadar vurgun yapmıştır.

Sizlere tavsiyemiz seslipanel veya da kendini sesli panelci olarak tanıtan tüm firmalardan sesli panel lisansına sahip olmayan panelci bozuntuların dan uzak durunuz.

Durmadığınız taktirde sizlerin de her an dolandırılmanız an meselesidir.

Önemli not; Tüm iletişim imkanı sağlayan site kurucuları mobil uyumlu sistemlerini tercih etmelidirler. Speakychat activex eklentisi gibi virüslü panellerin kullanılmaması gerekir.

Sizler için önerebileceğim pangi.net mobil uyumlu siteler kurmanızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir